KONST / Litografier / Litografi 8369281
nr 836 9281
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Litografi, Camilla Pyk (f. 1966), 89/195, signerad, motivets mått: 37x31
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:16:23
200 kr
150 kr
350 kr